SBTech с бронзови медали на европоейското в Словения

Отбортът на SBTech се представи повече от добре на изминалото европейско първенство за корпоративни отбори, провело се в курорта Кранска Гора - Словения. След 4 победи и едно равенство, те успяха да излязат с престижното първо място и в следващата фаза се изправиха срещу другият наш представител - Андип-92, като ги отстраниха с класически резултат. На полуфинал, трейдърите претърпяха поражение от съперник, с който бяха завъртяли реми в груповата фаза. В мача за трето място, нашите момчета се наложиха трудно с 3:2 над победителя от другата група - MB Aerospace.

От друга страна, Магна и Андип също успяха да излязат от своите групи с класирания на четвърто място, но на четвъртфиналните срещи, те отстъпиха на своите противници.

ФКЛ иска да изкаже огромна благодарност на всички отбори за своето представяне и Ви пожелава успех през новия сезон 2018/2019!